37-latek zamarzł przy Via Baltica. Jest akt oskarżenia dla współtowarzyszy podróży

37-latek z Łomży miał być pozostawiony przez współtowarzyszy podróży bez kurtki i telefonu przy trasie S61. Zmarł z wychłodzenia. Prokuratura w Ostrowi Mazowieckiej skierowała do miejscowego sądu akt oskarżenia przeciwko trzem osobom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *