Tramwaje wracają na Ogrody. Początek dwóch remontów torowych

Remont na Ogrodach i węźle Żeromskiego-Dąbrowskiego dobiega końca. 27 czerwca tramwaje linii nr 2, 7, 8 i 18 znów będą kursować do pętli Ogrody. Tego samego dnia rozpoczną się prace torowe na ulicy Zamenhofa oraz na północnej części Ronda Starołęka i po zachodniej stronie Ronda Jana Nowaka Jeziorańskiego. Spowoduje to zamknięcie dla ruchu tramwajowego trasy pomiędzy rondami Rataje i Starołęka oraz trasy od ronda Jana Nowaka Jeziorańskiego do Junikowa. Roboty potrwają do końca lipca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *