Polka zdeklasowana, 0:6 na koniec. Teraz konsternacja w Bad Homburg

W niedzielę rozpoczął się turniej WTA 500 w Bad Homburg, na niemieckich kortach najwyżej rozstawioną tenisistką będzie Iga Świątek, która zmagania rozpocznie od drugiej rundy. W pierwszej rundzie zobaczymy z kolei Venus Williams – amerykańska legenda przy okazji udzieliła wywiadu stacji Canal+ Sport, a rozmowę przeprowadziła Polka, która miała okazję w przeszłości mierzyć się z 46-latką. I została zdeklasowana w stosunku 4:6, 0:6. Teraz po zadanym przez nią pytaniu dotyczącym tego meczu zapanowała konsternacja, Amerykanka najwyraźniej nie wiedziała co powiedzieć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *