Nadeszło potwierdzenie z Londynu. Mistrzyni WTA 500 wykreślona z Wimbledonu

Już tylko tydzień pozostał do oficjalnego rozpoczęcia zmagań na Wimbledonie, choć już od poniedziałku w Roehampton trwać będą kwalifikacje do trzeciego w tym roku Wielkiego Szlema. Na kilka dni przed losowaniem głównej drabinki kobiecego singla doszło do kolejnej rezygnacji. A chodzi o zawodniczkę, która w tym roku wygrała turniej WTA 500, a w Londynie niemal do końca liczyła się w walce o rozstawienie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *