Szef MON reaguje na decyzję Zełenskiego. „Powinien wziąć udział”

Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski powinien wziąć udział w konferencji w Gdańsku, ponieważ jest jej współorganizatorem i współzapraszającym – ocenił wicepremier i szef MON Władysław Kosiniak-Kamysz. Jednocześnie wskazał, że brak jego obecności jest konsekwencją wcześniejszych decyzji strony ukraińskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *