Chwalińska ze specjalną nagrodą od prezydenta. Tak zareagowała

Maja Chwalińska jest już na miejscu, w Londynie, i tam szykuje się do Wimbledonu. Tymczasem w mediach społecznościowych zamieszczono nagranie, w którym potwierdzono wręczenie tenisistce specjalnej nagrody. 24-latka odebrała ją przed samym wylotem z rąk prezydenta Bielska-Białej. Pokazano, jak zareagowała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *