Nowe oświadczenie posłanki KO przyjętej poza kolejką. „Forma odwetu”

Zarzuty o omijanie kolejki w szpitalu w Żywcu są całkowicie bezpodstawne – przekazała w oświadczeniu Małgorzata Pępek. Według posłanki KO badanie odbyło się, bo „w grafiku zwolniło się miejsce”. Jednocześnie Pępek oświadczyła, że działania dyrekcji placówki są „formą odwetu za jej pracę”. „Wobec osób rozpowszechniających kłamstwa i naruszających moje dobra osobiste będę podejmować stosowne kroki prawne” – zagroziła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *