Szczyt Grupy Wyszehradzkiej. Donald Tusk: V4 będzie jedną z największych potęg

Grupa Wyszehradzka będzie należeć do największych potęg, jeśli w formacie wrócą zasady współpracy oparte na zaufaniu i wzajemnej lojalności – stwierdził premier Donald Tusk podczas szczytu V4. Spotkanie ma odświeżyć format po tym, jak jego aktywność zmalała ze względu na różnice w orientacji względem Rosji. – Viktor Orban wybrał drogę, której Polska nie mogła obrać – powiedział we wtorek Peter Magyar.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *