Polacy z kłopotami, 1:3 w Gliwicach. Niemcy świętowali. A to był początek

Już w środę wieczorem siatkarze reprezentacji Polski wrócą do gry po krótkiej przerwie i w Gliwicach przystąpią w Lidze Narodów. Jednym z rywali kadry Nikoli Grbicia będą siatkarze Niemiec. Do ostatniego starcia między tymi drużynami doszło ponad rok temu… w Gliwicach przy okazji towarzyskiego turnieju Silesia Cup. Wówczas lepsi 3:1 okazali się właśnie goście. A był to dopiero początek sezonu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *