
– To jest młody lekarz. Dzieciak, ale pracowity i zaangażowany w leczenie pacjentów – mówił o Dawidzie Kacprzyku Piotr Szenk ze Szpitala Południowego w Warszawie. Ordynator chirurgii w rozmowie z Onetem podkreślał, że nigdy nie słyszał o nieprawidłowościach na SOR-ze placówki. – Odcinam się od tego – stwierdził, komentując słowa swojego poprzednika o zgonach pacjentów, do których miało dochodzić przez błędy lekarzy.
