Niemcy gromili, a skończyło się wpadką. Zawiedli przed meczem z Polską

Pięć setów w meczu reprezentacji Argentyny i Niemiec w Gliwicach. Dwie drużyny, które w tym tygodniu zagrają z Polską, nie oszczędzały się na starcie drugiego turnieju Ligi Narodów. Oba zespoły potrafiły rozbić rywali w secie 25:15, ale i tak zwycięzcę wyłonił dopiero tie-break. W nim o włos lepsi okazali się siatkarze z Argentyny. Pierwszy dzień turnieju w Gliwicach zakończy mecz Polska – Belgia. Transmisje wszystkich spotkań na antenach Polsatu Sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *