Koszmar Świątek w Bad Homburg, nie mogła sobie poradzić. 6. raz w karierze

Po 24 dniach kibice znowu obejrzeli w akcji Igę Świątek. W środę zaczęła i jednocześnie zakończyła swoje zmagania w Bad Homburg. W meczu 1/8 finału mierzyła się z Emmą Navarro. Od początku miała problem z własnym podaniem. Już w pierwszym secie popełniła 6 podwójnych błędów serwisowych przy zaledwie jednym asie. Później ta pierwsza statystyka wciąż rosła, ale już w słabszym tempie. Skończyło się i tak historycznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *