Nerwowo po meczu polskich siatkarzy. To byłby koszmar, seria trwa

Polscy siatkarze w nerwowym stylu zainaugurowali drugi turniej Ligi Narodów, rozgrywany w Gliwicach. Przed własną publicznością podopieczni Nikoli Grbicia dość niespodziewanie przegrywali 0:2 z Belgami, ale zdołali odwrócić losy spotkania i ostatecznie triumfować po tie-breaku. „Biało-Czerwoni” stracili jednak cenny punkt, który może mieć kluczowe znaczenie w kontekście awansu do finałowego turnieju całych zmagań. Seria pięciosetowych potyczek trwa, a rywale znajdujący się za plecami naszych rodaków także chcą polecieć do Chin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *