Śmierć polskiej aktywistki w Ekwadorze. Pierwsze dokumenty już w Polsce

Olsztyńska prokuratura otrzymała pierwsze dokumenty z Ekwadoru dotyczące śledztwa w sprawie śmierci polskiej aktywistki Moniki Silvy-Veras, z domu Koniuszek, która została znaleziona martwa 8 czerwca w swoim mieszkaniu w Montanita. Materiały są obecnie tłumaczone i analizowane, a śledczy w Polsce prowadzą własne postępowanie w tej sprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *