Dziemianowicz-Bąk o Szpitalu Południowym: „To już nie jest oburzające. To jest przerażające”

Minister rodziny, pracy i polityki społecznej Agnieszka Dziemianowicz-Bąk uważa, że doniesienia o Szpitalu Południowym są „przerażające” i wymagają pełnego wyjaśnienia przez państwo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *