Gotuje się po porażce Świątek, mają już dość. „Obraz nędzy i rozpaczy”

Po porażce Igi Świątek ze sklasyfikowaną na 24. miejscu w rankingu WTA Emmą Navarro w sieci zawrzało. Internauci zdają się mieć już dość rozczarowań i słabszego sezonu w wykonaniu Polki. Smutno podsumowują formę i wyniki tenisistki. Są też jednak tacy, którzy w jej rychłym pożegnaniu z Bad Homburg doszukali się pozytywu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *