Real ogłosił oficjalnie, piłkarz żegna się z klubem. Prawie dekada i koniec

Gdy w Ameryce Północnej trwają właśnie mistrzostwa świata w piłce nożnej, to po drugiej stronie Atlantyku europejscy futbolowi giganci – mniej lub bardziej otwarcie – szykują liczne ruchy ruchy transferowe. Wśród nich jest Real Madryt, który przechodzi prawdziwą rewolucję – i związana z nią jest też seria pożegnań. Wieczorem 26 czerwca „Królewscy” ogłosili, że kolejny gracz opuści ich szeregi – a zrobi to po blisko dekadzie od pierwotnego związania się z RM.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *