Mocne słowa trenera na mundialu. „Nie jesteśmy tutaj, żeby zabawiać ludzi”

Reprezentacja Norwegii przegrała z Francją 1:4 i zakończyła rywalizację w grupie I na drugim miejscu. Po spotkaniu najwięcej pytań do Stale Solbakkena dotyczyło jednak nie samego wyniku, lecz wystawienia niemal całkowicie rezerwowego składu. Selekcjoner przekonywał, że nie żałuje swojej decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *