
Polscy siatkarze po dniu przerwy wracają do rywalizacji w Lidze Narodów. W trzecim meczu w Gliwicach zagrają z Niemcami. Ich rywali od niedawna prowadzi dobrze znany w Polsce Massimo Botti, który zastąpił na stanowisku trenera Niemców Michała Winiarskiego. – Polska może wystawić zespół na wysokim poziomie, nawet jeśli daleki od podstawowego – przekonuje Włoch, którego przyjęcie posady w roli trenera kadry prawdopodobnie będzie kosztować zakończenie pracy w Asseco Resovii Rzeszów. Mecz Polska – Niemcy o godz. 17, transmisja na antenach Polsatu Sport.
