
W piątek odbyło się losowanie drabinki Wimbledonu, w którym zobaczymy cztery polskie tenisistki, w tym dwie rozstawione. Maja Chwalińska i Iga Świątek trafiły na teoretycznie słabsze rywalki, a ich szanse na awans do kolejnej rundy stoją wysoko. Ba, zdaniem WTA w ćwierćfinale powinna znaleźć się jedna z naszych reprezentantek – na oficjalnej stronie organizacji opublikowano analizę drabinki, w której szczegółowo przypatrzono się poszczególnym zawodniczkom.
