Rząd pyta o okręty podwodne

W środę MON ma wysłać pytania do sześciu rządów krajów, które chcą nam sprzedać okręty podwodne. Ogłoszenie zwycięzcy wstępnie planowane jest na koniec listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *