Afera w Szpitalu Południowym. Polacy oczekują dymisji minister zdrowia

Jolanta Sobierańska-Grenda, minister zdrowia, powinna, zdaniem Polaków, odejść ze stanowiska po aferze w Szpitalu Południowym – wynika z sondażu SW Research dla „Rzeczpospolitej”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *