Afera w Warszawskim Szpitalu Południowym. Nowe ruchy prokuratury

Prokuratura wszczęła dwa odrębne postępowania dotyczące nieprawidłowości w Szpitalu Południowym w Warszawie – przekazał rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie prok. Antoni Skiba. Pierwsze śledztwo dotyczy niekorzystnego rozporządzenia mieniem, drugie ma większy zakres i dotyczy niegospodarności osób odpowiedzialnych za funkcjonowanie szpitala.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *