Alarm przed Wimbledonem. Chodzi o Świątek. Wielkie zaniepokojenie

Iga Świątek pożegnała się z turniejem Bad Homburg Open już po pierwszym meczu. Lepsza okazała się Emma Navarro. Lada moment reprezentantka Polski rozpocznie zmagania na Wimbledonie. Czy jest w stanie powtórzyć wyczyn z zeszłego roku? O jej występie w Londynie dyskutowali ostatnio Marek Furjan i Dawid Celt. – Zmartwienie po meczu z Kostiuk pozostało ze mną do dziś – mówił pierwszy z nich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *