Alarm przed Wimbledonem. Świątek pod lupą. Niestety, jest powtórka

Niepokój w pełni – tak w skrócie można opisać nastroje, w jakich Iga Świątek przystąpi niebawem do obrony tytułu na kortach Wimbledonu. Pogorszyła je jeszcze porażka z Emmą Navarrro (5:7, 6:2, 3:6) już w pierwszym meczu w Bad Homburg. Występ Polki z Amerykanką wziął pod lupę były zawodnik, a obecnie trener Michał Dembek. Jego słowa brzmią jak alarm. Miała bowiem być poprawa, a jednak jest smutna powtórka z rozrywki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *