
Interia nieoficjalnie ustaliła, że Andrzej Pluta, MVP sezonu zasadniczego i serii finałowej, opuszcza ORLEN Basket Ligę. Koszykarz w następnym sezonie zagra w Hiszpanii, w której stawiał swoje pierwsze kroki w zawodowej karierze. Trafi do klubu, którym zarządza Marc Gasol, były mistrz NBA.
