Bez cudzoziemców cofnęlibyśmy się o 12 lat

To cudzoziemcy zapewniają stabilną liczbę ubezpieczonych, a tym samym pracujących w Polsce. Bez nich liczba opłacających składki społeczne byłaby niższa i taka jak przed 12 laty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *