Biała Podlaska połączona z Warszawą autostradą A2. Samochody już jadą

W piątek rano autostrada A2 połączyła Białą Podlaską z Warszawą. Kierowcy mogą korzystać już z całego odcinka prowadzącego ze stolicy do miasta na wschodzie województwa lubelskiego. Nowa trasa umożliwi przejazd z jednego miasta do drugiego w mniej więcej godzinę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *