Bolesna porażka polskich siatkarzy. Wschodzące gwiazdy Grbicia znowu ograne

Seniorska reprezentacja Polski przebywa w Gliwicach, gdzie rozgrywa turniej fazy zasadniczej Ligi Narodów, z kolei kilku siatkarzy powołanych przez Nikolę Grbicia dołączyło do kadry do lat 22 przygotowującej się do mistrzostw Europy. „Biało-Czerwoni” w ramach szlifowania formy zmierzyli się z Francuzami, a ostatnie spotkanie z „Trójkolorowymi” miało dość niecodzienną formułę. Oto szczegóły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *