Bulwersujące wątki ws. Szpitala Południowego. Lekarze zdumieni

Lekarze są zadziwieni doniesieniami, że w Szpitalu Południowym mogło dojść do badania tomografem martwego pacjenta. – Nigdy się z czymś takim nie spotkalismy – mówią Interii. Na tapet bierzemy dwa bulwersujące wątki dotyczącego afery wokół warszawskiej placówki. I to w drugiej kwestii medycy mówią wprost o łamaniu prawa i skandalu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *