Był molestowany przez księdza. Teraz żąda 20 mln zł od Archidiecezji Krakowskiej

Janusz Szymik domaga się zadośćuczynienia w wysokości 20 milionów złotych od Archidiecezji Krakowskiej za krzywdy z dzieciństwa. Chodzi o wykorzystywanie seksualne przez księdza Jana W w latach 1984-1989. Na poniedziałkowej rozprawie miał zeznawać kardynał Stanisław Dziwisz, jednak nie stawił się w sądzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *