Były piłkarz Legii na ustach Anglików. Nie miał sobie równych

W 2024 roku szeregi warszawskiej Legii zasilił Ryoya Morishita. Wówczas dołączył on do polskiej ekipy na zasadzie wypożyczenia. Rok później Legia zdecydowała się natomiast wykupić japońskiego pomocnika. Jego przygoda w stolicy kraju nad Wisłą nie potrwała jednak długo. Już w sierpniu 2025 roku Legia sprzedała go bowiem do Blackburn Rovers. Po czasie okazuje się, że polski zespół prawdopodobnie popełnił spory błąd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *