Były trener Świątek nie wytrzymał po tej decyzji rządu. Ludzie oburzeni

Ministerstwo Sportu i Turystyki poinformowało o decyzji w sprawie przyznania stypendium Kamilowi Majchrzakowi od rządu. Wcześniej zagotowało się po tym, jak takie samo dofinansowanie otrzymała Maja Chwalińska. Z dosadnym pytaniem do resortu występuje były trener Igi Świątek, Piotr Sierzputowski. A i ludzie nie kryją oburzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *