Chwalińska jeszcze nie wyszła na kort, padło ostrzeżenie. WTA z komunikatem

Maja Chwalińska po zakończeniu kapitalnego w jej wykonaniu Roland Garros postawiła na odpoczynek – przed wielkoszlemowym Wimbledonem nie zobaczymy Polki w żadnym turnieju rozgrywanym na trawie. Na takie starty zdecydowało się za to wiele zawodniczek ze światowej czołówki, a niektóre z nich błysnęły formą. Jak w swoim obszernym komunikacie analizuje WTA, dwie z nich w Berlinie pokazały się z na tyle dobrej strony, że mogą sporo „namieszać” na londyńskich kortach. A to ostrzeżenie zarówno dla Chwalińskiej, jak i innych zawodniczek aspirujących do osiągnięcia dobrego wyniku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *