Czarna na dogrywkę u Szubarczyka. Później nerwy. Koniec po 17. frejmie

Ponad pięć godzin – tyle czasu Michał Szubarczyk i trzykrotna mistrzyni świata kobiet Ng On-yee na przemyślenie pierwszej sesji ich spotkania o drugą rundę kwalifikacji do MŚ w Sheffield. Polak prowadził 6:3, miał dobry układ. I świetnie rozpoczął te wieczorne zmagania, szybko dorzucił kolejne dwa frejmy. A później doszło do serii błędów, która dały nadzieję jego rywalce. Kto awansował? Przekonaliśmy się dopiero tuż przed godz. 23.00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *