Czarny dzień u Andriejewych. Wpadka Mirry. A później koniec Wimbledonu

Dla polskich kibiców środowa rywalizacja tenisowa będzie się wiązać z porażką Igi Świątek, turniejowej „1”, w Bad Homburg. Zanim jednak zawodniczki z Raszyna pożegnała się z imprezą w Hesji, dość sensacyjnie swój mecz przegrała też rozstawiona z dwójką Mirra Andriejewa. Mistrzyni Roland Garros dość gładko przegrała z niestabilną ostatnio Jekateriną Aleksandrową. A później jej rodzina otrzymała kolejny cios, wieści napłynęły z Londynu. Dotyczyły Wimbledonu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *