Czterech gości u prezydenta. Ruszył nieformalny szczyt liderów

Rozpoczął się nieformalny szczyt prezydentów regionu Europy Środkowo-Wschodniej – poinformowała Kancelaria Prezydenta. Na zaproszenie Karola Nawrockiego liderzy gościć będą w jego letniej rezydencji w Juracie. Głównym tematem rozmów ma być współpraca w obliczu zagrożenia wojennego. Jak podają media, prezydent Litwy zamierza przy tej okazji złożyć propozycję Nawrockiemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *