Dietetyczka radzi, co pić i jeść w upały. Prosty trik z mlekiem i nasionami chia

IMGW ostrzega przed upałami; w najbliższych dniach temperatura może wynieść powyżej 35 st. C. Dietetyczka Martyna Puc przypomniała, że przy tak wysokich temperaturach organizm traci wiele elektrolitów i minerałów. Aby temu zapobiec, warto sięgnąć m.in. po arbuzy i chłodniki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *