Dr Emil Jędrzejewski o SOR za czasów Kacprzyka. Poważne oskarżenia

Dr Emil Jędrzejewski, sygnalista w sprawie Szpitala Południowego, w rozmowie na Kanale Zero opisał, jak miała wyglądać jego praca w placówce oraz kontakt z Dawidem Kacprzykiem. Lekarz postawił poważne oskarżenia, mówiąc o nieprawidłowościach i błędach medycznych, do jakich miało dochodzić. – Nie dziwię, że to kogoś szokuje. Mnie też to szokuje – mówił.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *