
„W Warszawie skandal goni skandal”, „Gnębienie sygnalistów”, ” Ten rząd nienawidzi sygnalistów” – tak politycy opozycji komentują historię pana Piotra, sygnalisty z warszawskiego Zarządu Dróg Miejskich, który mimo objęcia ustawową ochroną został zwolniony z pracy. W piątek do prokuratury wpłynęło zawiadomienie w tej sprawie.
