Fala komentarzy po zwolnieniu sygnalisty z ZDM. „Skandal goni skandal”

„W Warszawie skandal goni skandal”, „Gnębienie sygnalistów”, ” Ten rząd nienawidzi sygnalistów” – tak politycy opozycji komentują historię pana Piotra, sygnalisty z warszawskiego Zarządu Dróg Miejskich, który mimo objęcia ustawową ochroną został zwolniony z pracy. W piątek do prokuratury wpłynęło zawiadomienie w tej sprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *