Do Polski dociera kolejna fala upałów. Te natomiast, jak ostrzegają lekarze, są groźne nie tylko dla seniorów, lecz także dla osób młodych i aktywnych fizycznie. Temperatury powyżej 30 st. C zwiększają ryzyko odwodnienia, osłabienia, zaburzeń świadomości i udaru cieplnego.
