Gwiazdor Legii nie pojawił się na treningu, Papszun reaguje. Jest komunikat

Za nieco ponad miesiąc rozpocznie się nowy sezon PKO BP Ekstraklasy. Przygotowania do kampanii rozpoczęli już piłkarze Legii Warszawa. Na treningach brakuje jednak m.in. Jean-Pierre’a Nsame. Napastnikowi za kilka dni wygasa umowa z klubem, a jego przyszłość wciąż stoi pod znakiem zapytania. W jego sprawie stanowczo wypowiedział się Marek Papszun, opiekun „Wojskowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *