Kamery z podsłuchem w Szpitalu Południowym? UODO zbada sprawę

Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych zdecydował o przeprowadzeniu kontroli ochrony danych osobowych w Szpitalu Południowym w Warszawie. W lecznicy miały być zamontowane kamery monitoringu z podsłuchem. PUODO przypomina, że w 2025 r. nałożył ponad 1 mln zł za nielegalny monitoring w innym szpitalu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *