Kancelaria Karola Nawrockiego wynajmuje limuzyny dla urzędników. 2 mln zł za osiem aut

Kancelaria Karola Nawrockiego wynajęła limuzyny Audi. Jak wynika z dokumentów przetargowych, kupiła też Mercedesy, choć do finalizacji zakupu miało nie dojść. – To zbyt duże luksusy jak na urzędników – komentuje polityczna konkurencja.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *