Karol Nawrocki na szczycie Inicjatywy Trójmorza. „Najważniejszym partnerem są USA”

Polska jest gotowa do tego aby stać się bramą północy dla amerykańskiego gazu dla całego regionu – powiedział prezydent Karol Nawrocki po pierwszym dniu szczytu państw Inicjatywy Trójmorza w Dubrowniku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *