Komunikat Wimbledonu, dwa dni przed meczem z Andriejewą. Linette nagrodzona

Już w poniedziałek startują główne zmagania w ramach trzeciej wielkoszlemowej imprezy w tym sezonie. Podczas piątkowej ceremonii losowania okazało się, że Magda Linette zmierzy się w pierwszej rundzie Wimbledonu z mistrzynią Roland Garros – Mirrą Andriejewą. Polka została nagrodzona przez organizatorów, bowiem jej mecz ulokowano na drugim co do ważności korcie. Znamy już oficjalny plan gier na poniedziałek. Wiemy, kiedy swój udział rozpocznie Maja Chwalińska i pozostali nasi reprezentanci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *