Kosiniak-Kamysz o referendum w Krakowie: Wierzę, że teraz nam się uda

– Tak jak wtedy udało mi się (…) wykreować kandydata, który przez 22 lata był gospodarzem miasta Krakowa, tak wierzę, że i teraz nam się to uda – powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz o referendum w Krakowie. Wicepremier nawiązał przy tym do swojej współpracy z Jackiem Majchrowskim, byłym prezydentem miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *