Miał 2,5 promila i jechał Astonem. Rozbił trzy auta, wszystko nagrała kamera

Pijany kierowca Aston Martina w kilka sekund doprowadził do serii kolizji na jednej z ulic Szczecina. Nagranie z kamer samochodowych szybko rozeszło się po mediach społecznościowych, pokazując jak luksusowe auto uderza w kolejne zaparkowane pojazdy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *