Miedziowi giganci łączą siły. Gra idzie o miliardy dolarów

Codelco i Anglo American domykają porozumienie, które może zmienić układ sił w branży miedziowej. Wspólny plan dla kopalń Los Bronces i Andina ma dać 2,7 mln ton dodatkowej miedzi i co najmniej 5 mld dol. oszczędności – informuje serwis wnp.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *