Minister zdrowia o Szpitalu Południowym. „Chcę wyraźnie zakomunikować”

– Na stole mamy szereg rozwiązań. Te rozwiązania dotyczą budzących emocje wynagrodzeń – mówiła minister zdrowia Jolanta Sobierańska-Grenda. Przekonywała, że ustawa pozwoli zbudować obraz faktycznych zarobków w ochronie zdrowia. – Bardzo nam zależy na tym, by zlikwidować kominy płacowe – podkreśliła również szefowa resortu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *